Diş beyazlatma

Beyazlatma: Tam özgüvenle gülümse

Dişlerin biraz sararmış mı ve daha beyaz olmalarını istiyor musun? Tabii ki yapabiliriz! Kullandığımız jel tamamen ağrısız ve sonuç odaklıdır. Tedaviden sonra dişlerin daha hassas olmaz. Çünkü diş sağlığı her şeyin önündedir! Ayrıca, tedavi her zaman nitelikli yardımcılarımızdan biri tarafından gerçekleştirilir ve tedavi sürecinde size eşlik ederler. Bir şey kesin: Bizden ayrılırken büyük bir beyaz gülümsemeyle ayrılacaksınız!

Diş beyazlatma işlemi nasıl gerçekleştirilir?

Dişlerinizi aşamalı olarak beyazlatma işlemi, 20 dakikalık seanslar halinde gerçekleştirilir. Her 20 dakikalık seans, dişlerinizin 2 ton daha açık bir renge sahip olmasını sağlar. Genellikle 5 seans, 10 ton renk farkı yaratır. Aynı gün içinde en fazla 7 seans yapabilirsiniz. 7 seansın ardından biraz daha ileri gitmek isterseniz, yeni beyazlatma seanslarınızı rezerve etmeden önce en az 3 gün beklemenizi öneririz.

Net olarak, beyazlatma işlemine başlamadan önce mevcut diş renginizi ölçeriz. Buna göre, seçtiğiniz seans sayısına bağlı olarak beklenen sonucu mükemmel bir şekilde tahmin edebiliriz. Her 20 dakikalık seansın ardından ağzınızı çalkalayabilirsiniz. Böylece ilerlemeyi kendiniz de görebilirsiniz. Tüm seanslarınızı tamamlamadan bile sonuçtan memnun kaldınız mı? O zaman durmayı seçebilirsiniz. Ekstra rezervasyon yaptığınız seansları bir hediye çeki olarak geri alırsınız. Çünkü sizin memnuniyetiniz önemlidir!

Profesyonel

Diş beyazlatma işlemi bir diş beyazlatma uzmanı denetiminde gerçekleştirilir ve sertifikalı yardımcılar tarafından uygulanır. Yani, güvendesiniz.

Ağrısız

Kullandığımız jel, 20 Eylül 2011 tarihli Avrupa direktifi (2011/84/AB) gerekliliklerine tam uygunluk gösterdiği için diş beyazlatma tedavisi tamamen ağrısızdır.

Güvenli

Kullandığımız jeller, diş eti sağlığına, diş minesine, dolgulara ve kaplamalara zarar vermeden güvenli bir şekilde kullanılabilir.

Neden dişlerin sararır

İlk olarak, dişlerin rengi kısmen kalıtımsaldır. Bunun yanı sıra, zamanla dişlerin sararmasına neden olabilecek diğer faktörler de vardır. Sık sık kahve, çay veya kırmızı şarap tüketen kişilerin dişleri daha hızlı sararabilir. Ayrıca sigara içmek de dişlerin kısa sürede sararmasına yol açabilir. Neyse ki, bu artık çözülemeyecek bir sorun olmak zorunda değil! Sana hem güvenli hem de uygun maliyetli bir çözüm sunuyoruz.